Polecamy! Konkurs fotograficzny 2024

Witaj w GZB!


Nie wszystkie funkcje dostępne są na urzędzeniu mobilnym takim jak telefon lub tablet. Prosimy - surfuj po naszej balonowej witrynie także z komputera stacjonarnego lub laptopa :) W razie problemów najszybciej skontaktujesz się z nami przez facebooka. Z balonowym pozdrowieniem - Sztab GZB!

Krosno Miasto Szkła

Krosno Miasto Szkła

Miasto na prawach powiatu w Polsce, położone w województwie podkarpackim. Główny partner i współorganiztor Górskich Zawodów Balonowych.

Dofinansowano ze środków Gminy Miasto Krosno.
Mechanik Krosno

Zespół Szkół Mechanicznych im. Stanisława Staszica w Krośnie

Szkoła zawodowa sięgająca swoją tradycją do 1892 r. Przez wiele lat kształciła i kształci na wysokim poziomie dla potrzeb lokalnych podmiotów gospodarczych oraz studiów technicznych na terenie całego kraju.

Glob Cars Krosno

Glob Cars, Krosno, ul. Podkarpacka 30-32

Autoryzowany Dealer Opel, który zabezpiecza flotę pojazdów dla 40 Balonowych Mistrzostw Polski i 24 Górskich Zawodów Balonowych. Świadczy usługi na najwyższym poziomie.

GeMaRu Manuel Ruiz Trillo

GeMaRu Manuel Ruiz Trillo

Producent wyrobów ze szkła i drewna. Oferuje obróbkę szkła, wyroby drewniane, produkcję mebli oraz elementów meblarskich. Manuel Ruiz Trillo od lat wspiera organizatora dostarczając statuetki i gadżety dla uczestników i sponsorów zawodów.

Artis Hotel i Restauracja

"Artis" Hotel i Restauracja

Położony w miejscowości Moderówka, położonej pomiędzy Krosnem a Jasłem. Wyjątkowe miejsce na oprawę dla uroczystości. Restauracja wraz z Hotelem Artis spełni wszelkie Twoje oczekiwania.

krosno24

Krośnieński Portal Internetowy krosno24.pl

Portal internetowy, który oferuje transmisje on-line GZB w Krośnie.